Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр

Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр Архів

Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр

Екскурсовод: Мирон Гордійчук

Екскурсію просять повторити: 3

Початок екскурсії: метро Харківська, за мостом, виїзд з міста

Мандрівка у ті місця, де 500 років тому виникло козацтво - на кордон з Диким Полем. Тут жили люди, які вміли добре воювати. Вони шанували свою свободу, інколи  ставали повстанцями.

Кохання і конфлікт сотника Богдана Хмельницького стали приводом до найвідомішого козацького повстання в історії України, яке переросло в національно-визвольну війну (1648-1657). Її ще називають козацькою революцією. Тоді виникла держава - Військо Запорозьке (Гетьманщина), а Чигирин  майже на 30 років став козацькою столицею. Поговоримо про гетьманів і міжнародну політику: про тріумфи і поразки Богдана Хмельницького; про «сонце Руїни» Петра Дорошенка; про невдачі і трагедії Юрія (Юрася) Хмельницького, який бачив падіння столиці батька.

Побачимо Холодний Яр і Мотронинський монастир - серце Коліївщини - повстання гайдамаків 1768 року, яке оспівав поет Тарас Шевченко. Не забудемо як збулися його слова: «І повіє огонь новий // З Холодного Яру» - згадаємо про отаманів Холодноярської Республіки (1919-1922), про яких письменник Василь Шкляр в 2009 написав роман.

Під час екскурсії ви побачите Чигирин - столицю Гетьманщини. Тут ми відвідаємо Чигиринський історичний музей, Кам'яну гору, на якій височить пам'ятник Богдану Хмельницькому, а також бастіон Дорошенка. У рідному для Б. Хмельницького с. Суботові - Іллінську церкву (ХVII століття) - ту саму, яка прикрашає купюру  номіналом 5 українських гривень.

Унікальне урочище Холодний Яр з його містичною атмосферою і легендарний Мотронинський монастир нагадають нам про національного героя ХVIII століття Максима Залізняка. А тисячолітній дуб названий на його честь надасть  нашій мандрівці ауру міжчасової.

Програма автобусної екскурсії в Чигирин - Суботів - Холодний Яр:
07:00-07:15 - збір групи і виїзд з Києва (ст. м. Харківська)
11:15 - прибуття в м Чигирин
11:15-13:30 - екскурсії по заповіднику (музей Б. Хмельницького та Замкова гора)
14:00-14:45 - час на обід (оплачується додатково 100 грн)
15:15 - прибуття в с. Суботів
15:15-16:15 - екскурсії в Суботові
17:00 - прибуття в Мотронинський монастир
17:00-17:30 - відвідування монастиря
17:45 - приїзд до Дуба Залізняка
18:15 - виїзд на Київ
23:00 - орієнтовне прибуття до Києва (ст. М. Харківська)
 

* Весь час вказано орієнтовно!

У вартість входить:
- Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
- Адміністративно-екскурсійний супровід

У вартість не входить:
- Вхідні квитки
Чигирин - 45 грн / дорослі, 25 грн / учні
Суботів - 15 грн / дорослі, 10 грн / учні
Дуб Залізняка - 10 грн / дорослі, 5 грн / учні
- Особисті витрати
- Обід

Меню обіду: борщ, пампушки, відбивна, тушкована картопля, салат, хліб, компот.

Бронь місць в автобусі здійснюється при внесенні передоплати. Після реєстрації на екскурсію, впродовж дня, Вам прийде SMS повідомлення і на еmail, де буде вказано номер рахунку, на який потрібно внести передоплату в розмірі 340 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде надіслано контактні дані екскурсовода, марка і номери екскурсійного автобуса.

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

У зв'язку з ситуацією, пов'язаною з поширенням нової коронавирусної інфекціїї на території країни, в автобусі всім туристам потрібно бути в масці.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:
* Обід не входить у вартість екскурсії та оплачується додатково
** Передплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до запланованої екскурсії. Передплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо згідно внесених передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
*** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (несправність автобуса, захворів екскурсовод, стихійне лихо) - передоплата повертається.

Коментарі (20):

  • Наталія

    30.06.2020, 16:17:36

    Прекрасна екскурсія. Їздили 28.06.2020 року. Екскурсовод Мирон професіонал, майстер вищого рівня,. Було цікаво як дорослим, так і нашій доньці 16 років. Донька в захваті від подачі історичних подій паном Мироном. Екскурсія насичена. Місця енергетично сильні. Задоволені всією сім'єю.

  • Ирина

    30.06.2020, 15:44:45

    Величезне дякую, за неймовірно цікаву подорож! Впродовж цього дня ми дізнались про велику кількість сумних сторік нашої історії, які дуже нагадують наше сьогодення. Нашому гіду Мирону вдалося дуже чітко пояснити причини і результати всіх подій, описати дух наших предків. Надихнути всіх патріотизм, особливо це було актуально в день нашої подорожі - День Конституції.

  • Светлана

    30.06.2020, 15:44:07

    Дуже дякую « Киев - мой любимый город» за гарну організацію екскурсії!
    Особливо дякую пану Мирону за цікаву, драйвову, незаангажовану та неполітизовану подачу інформацію, за його яскравий гумор та профессіоналізм!!! Він "відтанцював" (його слова!!!))) по повній, весь час екскурсії надаючи історичні факти, розповідаючи вражаючі історії, доповнюючі їх кадрами з фільму"Вогмем і мечем", віршами Кобзаря, піснями сучасних українських гуртів та фільмом "Ворон" про повстанців Холодного яру...
    Історія як вона є... Дивовижні міста, фітнес-підйоми та спуски і багато-багато цікавого...

  • Людмила

    29.06.2020, 14:18:00

    Людмила

    Дуже дякую за цікаву та насичену єкскурсію. Я з покоління , яке зростало у Радянські часи, тому багато
    фактів з історії Українського козацтва були для меня ..нові і дуже важливі. Мирону Гордійчуку вдячна за його обізнаність, професіоналізм та патріотизм. Всім співробітникам бажаю творчої наснаги.

  • 11.08.2019, 13:09:41

    Дякую за неймовірну екскурсію. Один день пролетів із швидкістю блискавки. Досить цікава, насиченна екскурсія. Ну і респект екскурсоводу - Мирону Гордійчуку!

  • Наталия

    11.08.2019, 11:14:32

    Висловлюємо щиру вдячність Мирону за захоплюючу та змістовну подорож! Дізналися багато цікавого про історію рідного краю, героїчне минуле нашіх предків. Сподіваємося на подальші зустрічі, що надихають на пізнання та проникнуті любов'ю і повагою до рідної землі.

  • Вера

    15.07.2019, 23:46:29

    Дякую, *Киев-мой любимый город", за новий цiкавий, насичений локацiями та атракцiями маршрут, дякую, пане Мироне, за дуже фахове, глибоке, переконливе викладання iсторii формування держави Украiна, за чiтку органiзацiю, уважнiсть до примх экскурсантiв та чемнiсть, за чудовий настрiй та атмосферу в групi. Сподiваюсь, на новi, не менш "смачнi", зустрiчи.

  • Наталія

    15.07.2019, 17:19:45

    Вдячні « Киев - мой любимый город» за таку пізнавальну та захоплюючу екскурсію! Дуже цікаво, патріотично, корисно! Неймовірні краєвиди, позитивні емоці! ЩИРО ДЯКУЄМО!

  • 14.07.2019, 18:44:59

    Дякую « Киев - мой любимый город» за неймовірно чудову єкскурсію! Цікаво, змістовно,корисно, по- дружньому щиро, драйвово , натхненно. 15 годин спілкування з чудовим гідом та 99% однодумців принесли справжню насолоду від почутого та побаченого! Наші овації, Мироне!

  • Наталия

    14.07.2019, 15:44:36

    Дякуємо за чудову екскурсію! Пан Мирон всіх заразив своїм позитивом і відкритою вдачею.
    Дуже змістовно, інформативно, насичено, динамічно і артистично!
    Встигли все побачити і почути багато цікавого. Не зважаючи на втому всі повернулись до Києва задоволені.
    Дякуємо пану Мирону і чекаємо на нові маршрути!


Мій відгук:

x

Получайте расписание интересных экскурсий на свой Email: