Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр

Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр Архів

Автобусна екскурсія в Чигирин - Суботів - Холодний Яр

Екскурсовод: Мирон Гордійчук

Екскурсію просять повторити: 3

Початок екскурсії: метро Харківська, за мостом, виїзд з міста

Мандрівка у ті місця, де 500 років тому виникло козацтво - на кордон з Диким Полем. Тут жили люди, які вміли добре воювати. Вони шанували свою свободу, інколи  ставали повстанцями.

Кохання і конфлікт сотника Богдана Хмельницького стали приводом до найвідомішого козацького повстання в історії України, яке переросло в національно-визвольну війну (1648-1657). Її ще називають козацькою революцією. Тоді виникла держава - Військо Запорозьке (Гетьманщина), а Чигирин  майже на 30 років став козацькою столицею. Поговоримо про гетьманів і міжнародну політику: про тріумфи і поразки Богдана Хмельницького; про «сонце Руїни» Петра Дорошенка; про невдачі і трагедії Юрія (Юрася) Хмельницького, який бачив падіння столиці батька.

Побачимо Холодний Яр і Мотронинський монастир - серце Коліївщини - повстання гайдамаків 1768 року, яке оспівав поет Тарас Шевченко. Не забудемо як збулися його слова: «І повіє огонь новий // З Холодного Яру» - згадаємо про отаманів Холодноярської Республіки (1919-1922), про яких письменник Василь Шкляр в 2009 написав роман.

Під час екскурсії ви побачите Чигирин - столицю Гетьманщини. Тут ми відвідаємо Чигиринський історичний музей, Кам'яну гору, на якій височить пам'ятник Богдану Хмельницькому, а також бастіон Дорошенка. У рідному для Б. Хмельницького с. Суботові - Іллінську церкву (ХVII століття) - ту саму, яка прикрашає купюру  номіналом 5 українських гривень.

Унікальне урочище Холодний Яр з його містичною атмосферою і легендарний Мотронинський монастир нагадають нам про національного героя ХVIII століття Максима Залізняка. А тисячолітній дуб названий на його честь надасть  нашій мандрівці ауру міжчасової.

Програма автобусної екскурсії в Чигирин - Суботів - Холодний Яр:
07:00-07:15 - збір групи і виїзд з Києва (ст. м. Харківська)
11:15 - прибуття в м Чигирин
11:15-13:30 - екскурсії по заповіднику (музей Б. Хмельницького та Замкова гора)
14:00-14:45 - час на обід (оплачується додатково 100 грн)
15:15 - прибуття в с. Суботів
15:15-16:15 - екскурсії в Суботові
17:00 - прибуття в Мотронинський монастир
17:00-17:30 - відвідування монастиря
17:45 - приїзд до Дуба Залізняка
18:15 - виїзд на Київ
23:00 - орієнтовне прибуття до Києва (ст. М. Харківська)
 

* Весь час вказано орієнтовно!

У вартість входить:
- Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
- Адміністративно-екскурсійний супровід

У вартість не входить:
- Вхідні квитки
Чигирин - 45 грн / дорослі, 25 грн / учні
Суботів - 15 грн / дорослі, 10 грн / учні
Дуб Залізняка - 10 грн / дорослі, 5 грн / учні
- Особисті витрати
- Обід

Меню обіду: борщ, пампушки, відбивна, тушкована картопля, салат, хліб, компот.

Бронь місць в автобусі здійснюється при внесенні передоплати. Після реєстрації на екскурсію, впродовж дня, Вам прийде SMS повідомлення і на еmail, де буде вказано номер рахунку, на який потрібно внести передоплату в розмірі 340 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде надіслано контактні дані екскурсовода, марка і номери екскурсійного автобуса.

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

У зв'язку з ситуацією, пов'язаною з поширенням нової коронавирусної інфекціїї на території країни, в автобусі всім туристам потрібно бути в масці.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:
* Обід не входить у вартість екскурсії та оплачується додатково
** Передплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до запланованої екскурсії. Передплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо згідно внесених передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
*** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (несправність автобуса, захворів екскурсовод, стихійне лихо) - передоплата повертається.

Коментарі (20):

  • Лариса

    26.10.2021, 16:55:30

    14 жовтня 2021 року у великі свята для українців відвідала екскурсію до Чигирина, Суботова, Мотронинського Монастиря й Холодного Яру. Давно мріяла побачити місця, про які довгий час свого життя майже нічого не знала. В останні роки пощастило більше дізнатися, в тому числі й завдяки екскурсіям від "Київ - моє улюблене місто", про славетні та трагічні події, які відбувалися на Черкащині. Мирон Гордійчук, ентузіаст своєї справи, зробив день корисним, бо дізналася багато нового відносно історичних подій, і вихідним, бо все було добре організовано від професійного водія й комфортного авто до відео, які доповнювали його цікаву розповідь. Окремо дякую екскурсоводам музейних комплексів у Чигирині та Суботові. Ваша організація робить важливу справу щодо самовизначення українців. За це всім вам подяка.

  • Ірина

    15.10.2021, 09:52:21

    Учора були на цій екскурсії. Чудова і дуже насичена програма. Здивував обсяг знань екскурсовода Мирона Гордійчука. Декілька годин цікаво розповідав про події та факти, пов’язані з козацтвом, з Богданом Хмельницьким, з Максимом Залізняком, з усіма місцями, які ми відвідали. При цьому розповіді супроводжувалися піснями та відео-роликами, що посилювало ефект перебування у цих історичних місцях.
    Дякуємо за професіоналізм!

  • 13.06.2021, 21:44:51

    Чудова літня субота, наповнена цікавою історичною поїздкою до Чигирина, Суботова, Мотронинського монастиря та Холодного Яру! Вітер козацьких вольностей, вир гайдамацьких повстань, джерело натхнення Великого Кобзаря, місце сили кожного українця, осередок незламності і свободи - Золота підкова Черкащини. А коли ще й поруч не просто екскусовод Мирон Гордійчук , захоплений своєю справою, а ще й земляк, колега - історик і цікавий співрозмовник, - подорож виявилася дивовижною ! Подорожуйте Україною, відкривайте для себе Україну, любіть Україну!

  • 25.09.2020, 18:01:02

    Чудова екскурсія. Охоплює ті місця, про які багато всюди чуєш. Це однозначно маст хев у скарбничці подорожей українців.

  • Олена

    20.09.2020, 00:14:07

    19.09.2020 побувала на цій чудовій мандрівці. Зачарована історіями, які всю дорогу розповідав пан Мирон. Узнала багато нового, збираюсь почитати ще про події, що відбувались в Холодном Яру. Цей Праліс просто зачаровує. Музейний комплекс в Чигирині та Суботіві має відвідати кожен українець. Я так точно ще повернуся сюди. Всім рекомендую цю екскурсію та дякую пану Миронові за цю фантастичну подорож у часі.

  • 12.08.2020, 10:26:31

    Були на екскурсії. Дуже задоволені всім. Транспорт комфортний, екскурсовод Мирон Гордійчук спеціаліст своєї справи. Дуже приємно, що на українській мові. Дізналися багато цікавого про нашу історію. Всім рекомендую. Провели день дуже насичено, пізнавально. Порадувало те, що місця в автобусі дійсно бронюються по мірі внесення передплати.

  • 26.07.2020, 11:50:42

    Андреева Анна
    25.07.2020 Ездили на экскурсию с мужем. Осталис очень довольны! Огромнейшая благодарность Мирону! Выкладывается на все 200%, безумно интересно, легко! Очень рекомендую! Обязательно будем путешествовать с Киев - мой любимый город!
    Также благодарность водителю Сергею! Приятный, вежливый, профессионал! Удобный и комфортабельный автобус!
    Вернулись домой с большим багажем неповторимых эмоций и позитива!

  • 12.07.2020, 10:13:11

    Якщо Ви бажаєте вирватися з урбаністичної атмосфери Києва, то ця екскурсія - один з найкращих варіантів. У цікавих оповідках історичних подій часів Гетьманщини від Мирона час спливає непомітно. Чарівні пейзажі, дотепні жарти, цілющі води черкаських криниць, освіжаючий подих холодноярського лісу переносять нас в іншу реальність. Дякую за натхненну роботу під час нашого відпочинку. Однозначно рекомендую! Далі буде, до нових зустрічей!

  • Людиила

    30.06.2020, 23:47:55

    Була на цій екскурсії 28 червня, в день Конституції України. Дуже вдячна організаторам і, особливо, Мирону за цікаву та змістовну подорож! Раджу всім пізнавати свій рідний край і відвідувати екскурсії з компанією «Киів- моє улюблене місто! «

  • Евгения

    30.06.2020, 18:37:28

    Крута поїздка, мега крутий гід і навіть не промто гід, а провідник у найвіддаленіші та потаємні куточки нашої історії. Щиро вдячна за цей прекрасний день, сповнений мальовничими краєвидами та розповідями про часи великого Богдана Хмельницького. Раджу всім! Мандруйте та вивчайте історію України.


Мій відгук:

x

Отримуйте розклад цікавих екскурсій на свій Email: