Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія "Київські печери"

Автобусна екскурсія "Київські печери"

Бронь місць в автобусі здійснюється за внесення передоплати. Ви можете записатися на екскурсію та одразу внести оплату на сайті або записатися та оплатити пізніше. Після запису без оплати на екскурсію з'явиться кнопка «Сплатити» і оплату можна зробити пізніше. Передоплата за екскурсію 250 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде вислано контактні дані екскурсовода, марка і номер екскурсійного автобуса.

«Київські печери» - тема, популярна з кінця 16 століття: саме тоді почалося масове паломництво до печер Києво-Печерської Лаври, і словосполучення «Київські печери» йшлося на увазі, спочатку, тільки їх (приблизно в той же час - відкрили Римські катакомби). З середини 19 століття, «Київські печери» - це вже не тільки Лаврські, а й «Пироговські» (або «Гнилецькі», в урочищі «Церковщина»), а також «Китаївські» (в урочищі «Китаєво») і «Нікольські» (або «Іванови», знайдені біля нинішнього Дніпровського спуску, але, на жаль, знищені). З початку 20 століття - в «сузір'я» додалися ще «Звіринецькі» (в місцевості «Звіринець»).

«Чи правда, що доступна для відвідування частина Лаврських печер - це тільки "вершина айсберга", "підводний" масив якого приховує коридори до Почаєва, Чернігова, Донецького Святогір'я?» «А навіщо копали стільки печер?» «І як виживали печерники (особливо" затворники ")?» «Чи всі лаврські мощі святих в печерах - висохлі тіла?» «Чи знаходили в печерах скарби?» «Як в печери Лаври потрапив Ілля Муромець, і хто він: справжній богатир з билин, або тезка героя?»

Наша 6-годинна подорож дасть нам більше, ніж тільки відповіді на ці питання: відвідавши чотири печерних пам'ятника (в Лаврі, на Звіринці, в Китаєво і Церковщині), які доповнюють один одного, - ми порівняємо їх, простежимо еволюцію «печерного Києва» і відкриємо для себе його багатоликість! ... Дізнаємося про приховані від очей відвідувачів Лаври «вулиці Нестора Літописця» і «Варязької печери», замурованих криптах і локулах, похованнях під чавунними статями Ближніх Лаврських печер, які скривають таємничі «затвори». А ще: про найвищу печерну церкву Києва, рекордну кількість печерних поверхів, унікальні зерновв ями і справжні житлові келії, - про все, чого вже не залишилося в Лаврських печерах (всупереч їх «зоряному» статусу) ...

10.00 - 10.15 Збір групи біля станції метро «Арсенальна»
10.15 - 10.30 Трансфер до Києво-Печерської Лаври
10.30 - 11.30 Відвідування Ближніх лаврських печер
11.30 - 11.45 Трансфер до Звіринецьких печер
11.45 - 12.45 Відвідування Звіринецьких печер
12.45 - 13.00 Трансфер до урочища «Китаєво»
13.00 - 14.00 Огляд печерної Китай-гори
14.00 - 14.15 Трансфер до урочища «Церковщина»
14.15 - 15.15 Огляд печер «Церковщини»
15.15 - 16.00 Повернення до станції метро «Арсенальна»

Всі печери знаходяться на територіях діючих православних монастирів, тому для максимально повного огляду печер важливо дотримуватися церковний дрес-код (в Лаврських печерах є короткий туристичний і максимальний паломницький маршрути). У Звіринецьких і Церковщинських печерах забороняється торкатися руками до земляних поверхонь, підносити близько до них полум'я свічок, висмикувати звисаюче коріння рослин.

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:

* Передоплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до передбачуваної дати відвідування екскурсії. Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо по мірі внесення передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (поломка автобуса, захворів екскурсовод, стихійні лиха) - передоплата повертається.

Коментарі (22):

  • 14.10.2021, 20:49:32

    Спасибо за прекрасную экскурсию!!! Хорошо продуман маршрут. Владислав очень увлекательно подает интересный материал. Такое впечатление, что побывала в другом измерении. Рекомендую эту экскурсию и Владислава как профессионала!

  • Елена

    13.10.2021, 16:03:22

    CПАСИБО ! За прекрасную познавательную экскурсию по Киевским пещерам с Владиславом Дятловым.
    Очень хорошо продуман маршрут, прекрасная подача интересного материала. Несмотря на довольно таки насыщенный информационный день усталости не было , а экскурсия прошла на одном дыхании.Рекомендую эту экскурсию . С удовольствием еще раз пройду этим маршрутом.

  • Наталия

    10.08.2021, 18:49:41

    Дякую за цікаву та змістовну екскурсію.

  • 10.08.2021, 14:46:56

    Спасибо экскурсоводу за очень интересную и познавательную экскурсию. Узнали очень много новой и полезной информации. Рекомендую!

  • Ганна

    10.08.2021, 12:41:40

    Навіть не могла уявити, що екскурсія буде настільки цікавою.
    Якщо в Лаврі був кожний, Китаєво багато хто відвідав, то в Звіренецькому монастирі і на "Церковщині" точно мало хто бував. Всі ці місця обов'язково треба побачити, відчути їх енергетику.
    Враження від спілкування з ексурсоводом незабутні. Владислав заряжає своїм ентузіазмом, натхненням, породжує бажання бачити та знати, ще більше. Він дуже майстерно і захоплююче подає матеріал.
    Дуже раджу всім цю подорож по Київським печерам.

  • Анна

    09.08.2021, 13:12:26

    Прекрасная экскурсия, очень понравилась! Спасибо Владиславу за это путешествие в пещерный Киев! Для меня, киевлянки, два открытия за день - Зверинецкий монастырь и Церковщина, оба произвели впечатление. Рекомендую эту экскурсию и Владислава как прекрасного гида!

  • Оксана

    08.08.2021, 18:45:10

    Впечатления от экскурсии «Киевские пещеры» и общения с экскурсоводом – незабываемые! Владислав Дятлов вдохновляет и порождает желание видеть и знать все больше и больше об истории моего удивительного города. Сегодня мы посетили уникальные киевские пещеры с сильнейшей светлой энергетикой, увидели свидетельства многотрудного подвига иночества. Вдохновенный, прекрасно образованный гид увлек глубокими знаниями о переплетении времён, об особенностях архитектуры, о судьбах людей. Огромное спасибо и дальнейших успехов ему в исследовании и возрождении древних киевских пещер. Настоятельно рекомендую эту познавательную экскурсию в компании настоящего профессионала!

  • 13.07.2021, 16:46:52

    Спасибо большое за экскурсию! Удивительные, необычные церкви, завораживающие пещеры в сопровождении рассказа об истории, силе духа, вере и желании сохранить это для потомков. Спасибо Владиславу и компании за интересные места, четкую организацию. Рекомендую экскурсию.

  • 30.06.2021, 15:01:18

    ...шум города остался далеко наверху и, прикрыв волосы платочками, в свете пламени наших свечей мы, такие разные и современные, по сути ничем не отличались от многих поколений наших прапрабабушек, погрузившись в проникновенный и насыщенный именами, датами и фактами исторический экскурс Владислава Дятлова - самого яркого и талантливого "проводника" в прошлое, которого я когда либо встречала. Очень жалею, что не подготовилась к этой экскурсии - обязательно почитаю сама о каждом из монастырей, которые мы посещали (даже о Киево-Печерской Лавре у меня, коренной киевлянки, бывавшей здесь бесчисленное количество раз, было слишком поверхностное представление), а уж саму экскурсию хочется повторить еще не один раз!
    Спасибо за комфортное и познавательное путешествие!

  • 17.06.2021, 17:23:21

    Замечательная экскурсия. Советую пойтись по пещерам с Владиславом, масса интересной информации.


Мій відгук:

x

Отримуйте розклад цікавих екскурсій на свій Email: