Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія "Київські печери"

Автобусна екскурсія "Київські печери"

Бронь місць в автобусі здійснюється за внесення передоплати. Ви можете записатися на екскурсію та одразу внести оплату на сайті або записатися та оплатити пізніше. Після запису без оплати на екскурсію з'явиться кнопка «Сплатити» і оплату можна зробити пізніше. Передоплата за екскурсію 250 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде вислано контактні дані екскурсовода, марка і номер екскурсійного автобуса.

«Київські печери» - тема, популярна з кінця 16 століття: саме тоді почалося масове паломництво до печер Києво-Печерської Лаври, і словосполучення «Київські печери» йшлося на увазі, спочатку, тільки їх (приблизно в той же час - відкрили Римські катакомби). З середини 19 століття, «Київські печери» - це вже не тільки Лаврські, а й «Пироговські» (або «Гнилецькі», в урочищі «Церковщина»), а також «Китаївські» (в урочищі «Китаєво») і «Нікольські» (або «Іванови», знайдені біля нинішнього Дніпровського спуску, але, на жаль, знищені). З початку 20 століття - в «сузір'я» додалися ще «Звіринецькі» (в місцевості «Звіринець»).

«Чи правда, що доступна для відвідування частина Лаврських печер - це тільки "вершина айсберга", "підводний" масив якого приховує коридори до Почаєва, Чернігова, Донецького Святогір'я?» «А навіщо копали стільки печер?» «І як виживали печерники (особливо" затворники ")?» «Чи всі лаврські мощі святих в печерах - висохлі тіла?» «Чи знаходили в печерах скарби?» «Як в печери Лаври потрапив Ілля Муромець, і хто він: справжній богатир з билин, або тезка героя?»

Наша 6-годинна подорож дасть нам більше, ніж тільки відповіді на ці питання: відвідавши чотири печерних пам'ятника (в Лаврі, на Звіринці, в Китаєво і Церковщині), які доповнюють один одного, - ми порівняємо їх, простежимо еволюцію «печерного Києва» і відкриємо для себе його багатоликість! ... Дізнаємося про приховані від очей відвідувачів Лаври «вулиці Нестора Літописця» і «Варязької печери», замурованих криптах і локулах, похованнях під чавунними статями Ближніх Лаврських печер, які скривають таємничі «затвори». А ще: про найвищу печерну церкву Києва, рекордну кількість печерних поверхів, унікальні зерновв ями і справжні житлові келії, - про все, чого вже не залишилося в Лаврських печерах (всупереч їх «зоряному» статусу) ...

10.00 - 10.15 Збір групи біля станції метро «Арсенальна»
10.15 - 10.30 Трансфер до Києво-Печерської Лаври
10.30 - 11.30 Відвідування Ближніх лаврських печер
11.30 - 11.45 Трансфер до Звіринецьких печер
11.45 - 12.45 Відвідування Звіринецьких печер
12.45 - 13.00 Трансфер до урочища «Китаєво»
13.00 - 14.00 Огляд печерної Китай-гори
14.00 - 14.15 Трансфер до урочища «Церковщина»
14.15 - 15.15 Огляд печер «Церковщини»
15.15 - 16.00 Повернення до станції метро «Арсенальна»

Всі печери знаходяться на територіях діючих православних монастирів, тому для максимально повного огляду печер важливо дотримуватися церковний дрес-код (в Лаврських печерах є короткий туристичний і максимальний паломницький маршрути). У Звіринецьких і Церковщинських печерах забороняється торкатися руками до земляних поверхонь, підносити близько до них полум'я свічок, висмикувати звисаюче коріння рослин.

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:

* Передоплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до передбачуваної дати відвідування екскурсії. Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо по мірі внесення передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (поломка автобуса, захворів екскурсовод, стихійні лиха) - передоплата повертається.

Коментарі (22):

  • 21.11.2022, 08:57:28

    Велика подяка нашому гіду Владиславу, справжній професіонал, велика кількість цікавих фактів, гарна організація, дуже рекомендую

  • Інна

    20.11.2022, 10:56:55

    Дуже цікава екскурсія, прекрасний екскурсовод, гарна організація.

  • Олена

    01.11.2022, 11:51:05

    Прекрасна екскурсія, стільки цікавої інформації про наші неймовірні краї , що день пролетів на одному подиху. Ще одне задоволення - це спілкуватись з такими екскурсоводами як Владислав , він закоханий в свою роботу , подача інформації легка і захоплююча і це надихає на подорожі ще більше. Дякую і рекомендую .

  • Елена

    31.10.2022, 12:28:50

    Екскурсія дуже добре продумана і організована. Дякую пану Владиславу за цікавий зміст і надзвичайну обізнаність. Порада екскурсантам - вдаватися у зручне взуття. Прохання до організаторів - зробити попередження на сайті, що школяри мають бути тільки у супроводі дорослих

  • 31.10.2022, 10:56:03

    Були на екскурсії 30.10.22 і враження після неї залишились тільки позитивні. Програма: цікава, насичена, включає в себе чотири локації, які в прямому сенсі занурюють в історію Києва. Організація: все на відмінно! Хоча екскурсія тривала (6 годин) і включає в себе переїзди, весь таймінг був дотриманий практично ідеально. Окрема подяка водію Вячеславу за комфортне транспортування і, звичайно ж, гіду цієї екскурсії Владиславу Дятлову! У цій екскурсії багато історичної інформації, яку пану Владиславу вдалося подати цікаво й захоплююче, ділячись з нами своїми глибокими знаннями. Хто ще не відвідував київські печери дуже раджу цей тур!

  • Наталья

    26.09.2022, 10:31:31

    Владиславу величезна подяка за прекрасну екскурсию!!! Добре продуманий маршрут та підібрані наочні фотодокументи. Владислав насичено подає матеріал, так що питань не виникає. Таке враження, що Владислав володіє матеріалом на відмінно. Рекомендую цю екскурсію саме із Владиславом - чудовим гідом та професіоналом данного направлення!

  • 11.06.2022, 23:08:43

    Пишу отзыв по горячим следам. 11.06.2022. Крайне рекомендую экскурсию с Владиславом. Его глубокие энциклопедические (и не только) знания в сфере пещер монастырей не давали скучать ни на секунду. Затяжные беседы и исторические экскурсы заставляют погрузиться в каждую из эпох, описанную гидом. На каждый вопрос он отвечал подробно и с горящими глазами. Хотелось бы чуть больше свободного времени на каждой локации.

  • 27.12.2021, 10:53:37

    Очень интересная экскурсия! Были на премьере, в июне. По таймингу - все успели.
    Рекомендации:
    1. Берите хорошие фонарики, свет от свечи и фонарик на мобильном не дадут рассмотреть, что находиться в пещере на расстоянии нескольких метров.
    2. Берите воду и перекус - по дороге особо негде будет купить.
    3. Рекомендация девушкам - одевать штаны/джинсы (даже летом), т.к. в пещерах холодно и иногда нужно стоять по 5-10 мин в очереди, т.к. в некоторые места (подземные церкви) помещается только два-три человека. Кофту/пиджак обязательно возьмите (даже если на улице лето-жара), в Киево-Печерской Лавре еще более-менее тепло (там поддерживается определенная влажность и температура), что не скажешь про Зверинецкие пещеры и в Церковщине. Вот там очень холодно, даже летом, и сквозняки. По поводу штанов - только в Лавре нужно будет одеть накидку на бедра, накидки при входе в пещеры можно взять бесплатно.
    4. Если летом были накануне были дожди, то возле Китаевских пещер могут быть мошки/комары. Так что на всякий случай возьмите спрей от комаров.

  • 20.10.2021, 12:49:12

    Очень познавательная экскурсия, професионал экскурсовод. Рекомендую.

  • Вероника

    15.10.2021, 10:53:52

    Шикарная экскурсия, профессионал-экскурсовод Владислав, реально знаток своего дела! Я советую всем побывать на этой экскурсии! Столько новой, увлекательной и полезной информации ! Новые места, пещеры - это неимоверно!!! Благодарим


Мій відгук:

x

Отримуйте розклад цікавих екскурсій на свій Email: