Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія "Трипілля - Витачів - Ржищів"

Автобусна екскурсія "Трипілля - Витачів - Ржищів"

Бронь місць в автобусі здійснюється при внесенні передоплати. Ви можете записатися на екскурсію та одразу внести передоплату на сайті або записатися та оплатити пізніше. Після запису без оплати на екскурсію з'явиться кнопка «Сплатити» і оплату можна зробити пізніше. Передплата за екскурсію 390 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде вислано контактні дані екскурсовода, марка і номер екскурсійного автобуса.

Ці населені пункти виникли на високому правому березі Дніпра ще в прадавні часи, а з Х ст. входили до складу Дніпровської оборонної системи для захисту південних кордонів Київської Русі.

Село Трипілля здобуло всесвітню відомість завдяки відкриттю в кінці ХІХ ст. археологом Вікентієм Хвойкою невідомої на той час потужної землеробської культури (IV – III тис. до н.е.). Ви дізнаєтеся більше про Трипільську культуру та багатовікову історію  села. Побуваєте на знаменитій Дівич-горі, почуєте різні легенди і помилуєтеся краєвидами Дніпра, відвідаєте історичну Замкову гору, побачите пам’ятники В.Хвойці, отаману Зеленому, борцям за свободу України.

Село Витачів згадується у давніх літописах, як важливий торговельний і військовий порт-фортеця часів княгині Ольги. Вперше згадується під 957 роком у творі візантійського імператора Костянтина VIII Багрянородного. Ви побуваєте на високій кручі над Дніпром, де у 1100 році проходив перший з’їзд руських князів, а в 1992 р..на його місці була збудована козацька каплиця членами Української Духовної Республіки, проголошеної в грудні 1989 р.  У 2012 — 2014 рр. тут проходили з’йомки к/ф “Поводир”.

Містечко Ржищів вперше згадується у літописі як Іван-город під 1151 роком. Ви побачите Іван-гору, де колись виникло це давньоруське городище, відвідаєте Трипільський сквер, побачите колишній “Будинок ксьонза”, Троїцьку церкву та інше. А також побуваєте у дуже мальовничому місці під назвою Ржищівські Липки. Це залишки парку і чудові краєвиди Дніпра, які залишилися від старовинного маєтку предків Олени Блаватської. Також, з високої кручі ви зможете зробити неймовірні фото безкраїх просторів Канівського водосховища і затопленої церкви села Гусинці, яке пішло під воду у 1972 р. під час будівництва Канівської ГЕС.

А ще ми побуваємо у Балико-Щучинці на легендарному Букринському плацдармі.

Програма поїздки:

9.00 — відправлення з Києва
10.10 — 10.50 - екскурсія в с.Трипілля (Дівич-гора)
11.00 — 11.50 - екскурсія в музеї Трипільської культури
11.50 — 12.10 - екскурсія по Посадовій (Замковій горі)
12.30 — 13.10 - екскурсія історичною частиною Витачева
13.30 — 13.55 - екскурсія по центру Ржищева
14.00 — 14.50 - обід
15.10 — 15.50 - відвідини меморіального комплексу "Букринський плацдарм"
16.10 — 16.30 - фотопауза "Арка". Вид на церкву затопленного села Гусинці
16.50 — 17.30 - Ржищівські Липки
18.00 — 18.40 - містечко Українка, набережна Дніпра
20.00 — повернення до Києва

У вартість входить:
- оренда автобуса;
- автобусний супровід по всьому маршруту;
- екскурсійний супровід по маршруту.

У вартість не входить:
- вхідний квиток до музею Трипільської культури - 50 грн;
- обід - 150 грн/люд.

Меню обіду: борщ український, салат літній, рис з овочами, куряча відбивна, хліб, компот.

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:
*Передоплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до передбачуваної дати відвідування екскурсії. Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо по мірі внесення передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (поломка автобуса, захворів екскурсовод, стихійні лиха) - передоплата повертається.

Коментарі (38):

  • Валерия

    05.06.2021, 21:53:48

    Сегодня была на экскурсии с Тамарой Ставничук, просто переполняют эмоции! Прекрасный, насыщенный день с замечательным, внимательным, знающим экскурсоводом, столько информации, не переслушать! Спасибо вам! Плюс супер организация поездки!

  • Александр

    26.05.2021, 18:35:39

    Замечательная, очень хорошо организованная экскурсия. Что может быть лучше, когда прекрасные виды, исторические места сочетаются с интересными и познавательными рассказами прекрасного, много знающего, доброжелательного гида Тамары Ставничук. Прогулка на кораблике к Спасо-Преображенской ("затопленной") добавила приятных впечатлений от экскурсии. С удовольствием рекомендую всем эту экскурсию. Спасибо организаторам и Тамаре Ставничук.

  • 26.05.2021, 16:29:02

    Спасибо за прекраснуюю экскурсию. Гид Тамара - удивительный рассказчик, с энциклопедическими познаниями, с тонким чуством юмора. Кроме того, всё было прекрасно организовано: от маршрута до обеда.
    Рекомендую экскурсию всем своим знакомым.

  • Анфиса

    23.05.2021, 15:19:21

    Если после экскурсии утомленніе но счастливые – у вас был правильный гид! Огромная благодарность нашему экскурсоводу Тамаре за ту атмосферу, в которую мы окунулись, растворились и надолго остались в восторженном настроении! передать непередаваемую словами красоту буяющей весны на берегах рек, величия течения самих рек! И рассказы Тамары - сплетая воедино исторические факты с легендами, мог только человек, бесконечно любящий профессию. Экскурсия прекрасно организована, комфортный микроавтобус, продуманный маршрут. Обязательно будем рекомендовать ваши экскурсии и гида Тамару своим друзьям!

  • Людмила

    13.05.2021, 15:53:57

    Екскурсія неймовірна, всі локації підібрані таким чином, щоб туристам будь-якого віку і фізичних можливостей було комфортно. Переїзди, переходи, підйоми - все легко, цікаво, вражаюче. Неможливо було уявити, що в безпосередній близькості до Києва можна знайти такі колоритні природні місця. Особливо вражає церква посеред Дніпра, енергетичне місце. Автор проєкта Тамара дуже цікаво розповідає про звичні речі, дякую!!!

  • 11.05.2021, 19:04:04

    Это было фантастично и великолепно. Очень хорошая организация тура . А обед на кораблике это вообще супер. Большое спасибо за прекрасную экскурсию

  • Ольга

    10.05.2021, 21:48:22

    Очень яркая, солнечная экскурсия по атмосферным местам :)

  • Наталия

    10.05.2021, 12:04:10

    Очень интересная экскурсия, много информации, Тамара просто замечательный рассказчик. Маршрут составлен очень удачно, чтобы насладиться великолепной природой. Огромное спасибо всем организаторам, буду рекомендовать!


Мій відгук:

x

Получайте расписание интересных экскурсий на свой Email: