Київ - моє улюблене місто Екскурсії Автобусна екскурсія "Обухівський край + парк Київська Русь"

Автобусна екскурсія "Обухівський край + парк Київська Русь" Архів

Бронь місць в автобусі здійснюється при внесенні передоплати. Ви можете записатися на екскурсію та одразу внести передоплату на сайті або записатися та оплатити пізніше. Після запису без оплати на екскурсію з'явиться кнопка «Сплатити» і оплату можна зробити пізніше. Передплата за екскурсію 350 грн/люд.

За 2 дні до проведення екскурсії Вам буде вислано контактні дані екскурсовода, марка і номер екскурсійного автобуса.

Ми запрошуємо вас здійснити тур вихідного дня до мальовничого Обухівського краю, який розкинувся на південь від Києва.

Обухів належить до тих невеличких українських містечок, де за зовнішньою провінційністю ховається давня та цікава історія. На під’їзді до міста побачите залишки легендарних Змієвих валів i річку Стугну, на берегах якої відбувалися бої між половцями та князівською дружиною.

У самому місті нас чекають декілька цікавих екскурсій, в ході яких ви дізнаєтеся в честь кого стародавня Лукавиця отримала сучасну назву, почуєте легенди та цікаві факти з історії краю. Обухів - це ще й батьківщина всесвітньовідомого філософа Миколи Бердяєва та видатного українського поета Андрія Малишка - автора популярної в усі часи "Пісня про рушник".

Ми відвідаємо гордість обухівчан - місцевий краєзнавчий музей, який по праву вважається найкращим серед районних музеїв Київщини.

А ще ми піднімемося на легендарну гору Педину, звідки відкриваються захоплюючі краєвиди на місто та озеро "Фейхоа".

Після обіду ми попрямуємо до с.Копачів, на околиці яркого знаходиться парк "Київська Русь" - культурний центр, що відтворює древній Київ 5 - 13 століть в реальних розмірах. Це - грандіозний науковий проект НАНУ, який не має світових аналогів.

Після ознайомлення з історією та архітектурою Дитинця середньовічного Києва можна буде відпочити та, за бажанням, покататися на конях.

9.00 - відправлення з Києва
9.00 - 9.40 - дорога до Обухова
9.40 - 10.30 - екскурсія біля озер
10.40 - 11.40 - екскурсія у краєзнавчому музеї
12.00 - 13.00 - мандрівка-екскурсія по г.Пединi та біля озера Фейхоа. Фотосесія.
13.30 - обiд (оплачується додатково 150 грн)
15.00 - 17.00 - екскурсія по парку "Київська Русь" у с.Копачiв.
17.00 - від’їзд до Києва.
18.00 - повернення в Київ.

Меню обіду:
- борщ "Український" з кренделем
- салат "Вітамінний" (капуста, морква, олія)
- відбивна куряча
- картопляне пюре
- компот

У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
- адміністративно-екскурсійний супровід;
- екскурсія в Обухiвському краєзнавчому музеї;
- екскурсія в парку "Київська Русь".

У вартість не входить:
- вхідні квитки в парк "Київська Русь" 150 грн - дорослі, 80 грн - діти та пенсіонери;
- катання на конях (за бажанням) - 50 грн. Ціна символічна - коні заробляють собі на сіно :)

Ми турбуємося про ваш комфорт, тому на останніх місцях в автобусі будуть розміщені тільки 3 людини, замість 4.

Ми не вітаємо розпивання алкогольних напоїв в автобусі і на екскурсії. Екскурсанти, які порушують це правило і закон України ст. 178 КУпАП, можуть бути висаджені з автобуса за маршрутом.

Ми любимо тварин, але на жаль, не можемо взяти Ваших домашніх вихованців на екскурсію, навіть дуже маленьких і які не кусаються.

Примітка:

* Обід не входить у вартість екскурсії та оплачується додатково.
** Передоплату можна повернути не пізніше, ніж за 3 дні до передбачуваної дати відвідування екскурсії. Передоплата не переноситься на цей тур в інший день або на іншу екскурсію. Місця в автобусі розподіляємо по мірі внесення передоплат за екскурсію. Заявка на екскурсію без передоплати, не гарантує місце в автобусі.
*** Якщо екскурсія не відбудеться за форс-мажорних обставин (поломка автобуса, захворів екскурсовод, стихійні лиха) - передоплата повертається.

Коментарі (3):

  • Наталья

    08.06.2022, 19:40:17

    06.06.2022
    Дуже пощастило із екскурсоводом! Цікаві розповіді про місцевості, що проїзджали та проходили, людей та події різних часів. Стільки нового почерпнула собі! Мені здається, було цікаво всім! День швидко промайнув і, незважаючи на спеку та втому, не хотілося йти. Я вже не вперше на екскурсіях у Тамари Ставничук, тому можу з впевненністю сказати - вона закохана у свою справу та передає ці почуття тим, хто приходить вперше на зустріч.

  • Тетяна

    08.06.2022, 16:28:43

    Чекала на такий маршрут! І цікаво, й інформативно, й багато чудових локацій для фото! Сподобалось що за один день були музеї, озера, гора...Нам пощастило побувати в пік цвітіння акацій на горі Педині, але тим, хто поїде в осени тішитимуть око барви довкруж озера Фейхоа. Я нарешті дізналась, хто посадив старі каштани, під якими мені не раз доводилось проходити, де був бєрдяєвський маєток... Мені, але це на мій смак, дуже сподобалось, що в парку "Київська Русь" ще не працювала вся супутня, розрахована на потік відвідувачів, інфраструктура, адже можна було все гарно роздивитись і послухати; не заважав шум різного походження. Було так гарно, ніби комплекс відкрито тільки для нас! І від того - справді занурення в атмосферу. А вже колись, іншим разом, можна і на дійства їхати, і в готелі зупинятись.
    Не можна не згадати і смачний обід! З цим у таких подорожах щастить не завжди. Дуже дякую Тамарі Ставничук за новий маршрут і за уважне ставлення до туристів! Вітання всій групі, у нас склалося чудове, дружнє й приємне товариство.

  • Людмила

    06.06.2022, 08:42:38

    Була на екскурсії 04 червня. Екскурсовод подала багато цікавого історичного матеріалу про Обухів та прилеглу місцевість. У самому місті дивитися відверто ні на що, всі архітектурні пам'ятки залишилися у минулому( Відвідання краєзнавчого музею - чудова підтримка для працівників музею, але буде цікаво скоріше дітям, ніж дорослим. Дуже спродобалися природні "родзинки" - гора Педина та озеро Фейхоа, фото виходять неймовірні, а купання в озері - приємне та цілюще. Парк "Київська Русь" наразі порожній, усі локації не працюють, хоча комплекс споруд вражає і в такому вигляді. Загалом враження від екскурсії позитивні, але хотілося б більш насиченої та динамічної програми.


Мій відгук:

x

Отримуйте розклад цікавих екскурсій на свій Email: